Turniej Świąteczny

Drodzy Rodzice,

14 grudnia o godz. 15.00 w naszej szkole, a dokładniej na hali sportowej odbędzie się "Turniej Świąteczny", mający na celu integrację środowiska szkolnego.

Chętnych do wzięcia udziału prosimy o zgłaszanie się do Wychowawców lub przedstawicieli trójek klasowych najpóźniej do 01.12.2019 roku.

Założeniem turnieju jest rywalizacja międzyklasowa. W skład drużyn (reprezentacji klas) wchodzić będą Rodzice z Dziećmi i oczywiście chętni Nauczyciele. Zaplanowaliśmy szereg konkurencji oraz przerywniki w formie zabawy. Aby turniej miał wymiar integracyjny w niektórych konkurencjach wymieszamy składy drużyn.

Obok zmagań w zaplanowanych konkurencjach przygotujemy stanowisko z rękodziełem, wypiekami, loterią fantową oraz kącikiem plastycznym dla najmłodszych.

Liczymy na Wasze zaangażowanie. Już od teraz zachęcamy Was do przynoszenia rzeczy na loterię fantową (jakieś lekko używane drobiazgi np. książki, płyty, zabawki itp.). Przedmioty można składać w sali nr 29 (opiekunowi Samorządu Uczniowskiego Pani Krystynie Purze).

Zachęcamy Was również do upieczenia  i przyniesienia ciasta na „Świąteczne Stoisko z Wypiekami” prace na „Świąteczne Stoisko z Rękodziełem” przygotują dzieci na lekcjach w szkole.

Zapowiada się dzień pełen wrażeń, dobrej zabawy i pozytywnych emocji.

UWAGA! Dla zwycięskiej drużyny nagroda niespodzianka od nauczycieli.

Dochód ze sprzedaży ciast, ozdób i loterii fantowej zostanie przekazany na Radę Rodziców.

Zachęcamy do zgłaszania się i wzięcia udziału w zabawie Śmiech

Turniej Świąteczny