KONKURS PLASTYCZNY

W maju br. uczniowie klasy 2 a przystąpili do konkursu plastycznego, zorganizowanego przez restaurację Blueberry Duck w Milanówku. Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy, której głównym tematem była kaczka- symbol restauracji. Prace należało wykonać w formacie A4, dowolną techniką plastyczną z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów. Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności, a także promowanie szkoły w środowisku lokalnym. W konkursie wzięło udział 23 uczniów. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów. Autorzy prac otrzymali pamiątkowy dyplom i czekoladę z orzechami. Dziękujemy organizatorom.

Wychowawca kl. 2 a

D. Gołębiowska