Turniej świąteczny za nami!

W sobotę 14 grudnia br. w naszej „Trójce” odbył się pierwszy Turniej Świąteczny zorganizowany przez Radę Rodziców Uśmiech.

Tego dnia hala nr 1 zmieniła się w arenę zmagań sportowo-artystycznych. Zawody przebiegały we wspaniałej atmosferze. Reprezentacje klas, w których skład wchodziły Dzieci, Rodzice i Nauczyciele, rywalizowały ze sobą w duchu zasady fair play. Całe wydarzenie dodatkowo okraszone było świąteczną atmosferą, którą tworzyły przygotowane stoiska z rękodziełem, przepysznym ciastem i loterią fantową. Uzbieraliśmy 3 238,54 zł. Brawo!

Najważniejsze tego dnia było jednak to, że mogliśmy się lepiej poznać i razem aktywnie spędzić czas.

Gratulujemy zwycięskim klasom:

I miejsce – 1b, 2c, 5b i 7b

II miejsce – 2a i 4a

III miejsce – 1a, 2b, 3a, 3b oraz 8b.

Pozostałym klasom dziękujemy za udział i walkę do samego końca.

Nie udało by się to gdyby nie WY! Dlatego ogromne podziękowania kierujemy do Dzieci za wykonanie pięknych rękodzieł I FANTASTYCZNYCH TOTEMÓW, a do Rodziców za upieczenie pysznych ciast i przekazanie fantów na loterię.

Dziękujemy także przedstawicielom samorządu uczniowskiego za sprawne sędziowanie zawodów, obsługę stoisk i nagłośnienia, a także przygotowywanie rekwizytów oraz obsługę tablicy wyników.

Wielkie brawa należą się też naszemu prowadzącemu Panu Tomaszowi, dziękujemy Uśmiech.

Specjalne podziękowanie kierujemy do Nauczycieli za przygotowanie z dziećmi rękodzieła, za to że byliście tego dnia z nami oraz za przygotowanie nagród-niespodzianek dla wszystkich klas!

DZIĘKUJEMY Mrugnięcie I DO ZOBACZENIA ZA ROK!