ul. Żabie Oczko

Jesteś tutaj: Start / Wolontariat

Pomaganie jest trendy!

W naszej szkole są dziewczyny zajmujące się wolontariatem. Cieszą się, gdy mogą pomagać potrzebującym. Chcąc zachęcić innych do niesienia pomocy, pod okiem pani Moniki Pierzyckiej, przygotowały prezentacje multimedialną.  Prezentacja wykonana w ramach projektu szkolnego, odbyła się 20 grudnia 2011r. Owoce pracy obejrzeli uczniowie szkoły, a także zaproszeni goście: pani Dyrektor  Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego wraz z podopiecznymi, przedstawicielka Urzędu Miasta z Referatu Oświaty oraz  wolontariusze ze schroniska dla zwierząt w Milanówku.

Natalka Ochmańska i Agnieszka Szymańczak z klasy IIIc opowiadały o pracy w schronisku oraz o bezbronnych zwierzętach czekających na nowy dom. Natomiast Aleksandra Piaścik z IIIb opowiedziała o pracy w ośrodku. Następnie głos zabrała Dyrektor ośrodka wraz z podopiecznymi J

Na koniec wystąpił szkolny zespół The Srush :D

Prezentacja dziewczyn nie tylko umiliła nam czas, ale także przypomniała, że warto pomagać