Szkoła Podstawowa nr 3 w Milanówku

05-822 Milanówek

ul. Żabie Oczko 1

Tel: (22) 758-34-60

Konsultacje dla rodziców

 

Imię i nazwisko

Termin

Monika Pierzycka

Czwartek 8:00 – 8:45

Małgorzata Paduch

Piątek 9:45- 10:30

Dorota Banasiak

Piątek 8:00 – 8:45

Agnieszka Łąka

Czwartek 15:25 – 16:10

Romualda Jurkiewicz

Środa 11:40 -12:25

Krystyna Pura

Poniedziałek 8:50 - 9:35

Elżbieta Bułajewska

Czwartek 8:50 -9:35

Jolanta Sarnowska

Wtorek 8:00 – 8:45

Dorota Gawryś

Czwartek 8:50 – 9:35

Ewelina Popko

Piątek 11:40 – 12:25

Elżbieta Dąbrowska

Piątek 10:45 – 11:30

Monika Jaworska- Olejniczak

Piątek 9:45 – 10:30

Justyna Ciborowska

Wtorek 9:45 -10:30

Aleksandra Adamczyk

Czwartek 10:45 – 11:30

Aleksandra Młynarczyk

Poniedziałek 12:40 – 13:25

Rafał Mariański

Czwartek 12:40 – 13:25

Anna Karolak

Poniedziałek 11:40 -12:25

Anna Ciesielska

Czwartek 9:45 -10:30

Elżbieta Stodolska

Niedziela 11:15 – 12:00

Mirosława Duchnowska -Wasek

Piątek 11:40 – 12:25

Katarzyna Drzewicka

Środa 9:45 -10:30

Małgorzata Pietras

Poniedziałek 11:40 – 12:25

Wanda Kamińska

Środa 12:40 – 13:25

Mariola Smoleńska

Czwartek 15:25 – 16:10

Jadwiga Wiśniewska

Środa 9:45 – 10:30

Ewa Piechota

Wtorek 12:40 – 13:25

Dorota Gołębiowska

Poniedziałek 10:45 – 11:30

Grażyna Zagrajek

Czwartek 11:40 – 12:25

Anna Łyś – Smosarska

Piątek 8:50 – 9:35

Magdalena Dobosz

Środa 8:50 – 9:35

Agnieszka Leśniewska

Środa 8:00 – 8:45

Iwona Wiśniewska

Środa 11:40 – 12:25

Marta Domecka

Poniedziałek 9:45 – 10:30

Anna Piekarska

Piątek 13:00 – 14:00

Aneta Bogdzio

Poniedziałek 10:45 – 12:25

 

 

Zajęcia dodatkowe

 

Zajęcia

Prowadzący

Termin

Rolki

Joanna Staszkiewicz

Poniedziałek 15:25 – 17:00 (I-III)

Czwartek 16:15 – 17:00 (0,I-III)

Wtorek 8:00 – 8:45 (IV)

Czwartek 8:00 – 8:45

Piątek 8:00 – 8:45

Kółko teatralne

Dorota Banasiak

Wtorek 13:35 – 14:20

Czwartek 8:00 – 8:45

Zespół wyrównawczy

Dorota Banasiak

Czwartek 8:50 – 9:35

 

Zajęcia kreatywne

Agnieszka Łąka

Czwartek 14:30 – 15:15

Zajęcia kreatywne

Romualda Jurkiewicz

Czwartek 13:35 – 14:20

Matematyka klasa 8

Krystyna Pura

Czwartek 8:50 – 9:35

Zajęcia dodatkowe

Klasa 8

Elżbieta Bułajewska

Czwartek 8:00 – 8:45

Zajęcia kreatywne

Marta Mielniczuk - Motrenko

Czwartek 14:30 – 15:15

Zajęcia dodatkowe

Elżbieta Dąbrowska

Poniedziałek 14:30 -16:10

SKS

Mirosława Duchnowska

Dziewczęta (kl. IV - VIII)

Wtorek 14:30 - 15:30

Środa 15:20 – 16:20

SKS

Jacek Obłękowski

Chłopcy (kl. VI - VIII)

Wtorek 15:20 - 16:50

SKS

Artur Parchan

Chłopcy (kl. IV - VII)

Poniedziałek 16:00 - 17:00

Czwartek 16:00 - 17:00

Zajęcia wyrównawcze

Małgorzata Pietras

Poniedziałek 12:40 -13:25

Zajęcia wyrównawcze

Wanda Kamińska

Wtorek 8:00 – 8:45 (1b)

Wtorek 11:40 – 12:25 (2a)

Zajęcia wyrównawcze

Mariola Smoleńska

Piątek 8:00 – 8:45

Zajęcia wyrównawcze

Ewa Piechota

Czwartek 12:40 -13:25

Aktywny uczeń

Ewa Piechota

Wtorek 8:00 – 8:45

Zajęcia wyrównawcze

Dorota Gołębiowska

Czwartek 9:45 – 10:30

Zajęcia wyrównawcze

Grażyna Zagrajek

Wtorek 11:40 – 12:25