Szkoła Podstawowa nr 3 w Milanówku

05-822 Milanówek

ul. Żabie Oczko 1

Tel: (22) 758-34-60

Jesteś tutaj: Start / Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

 

L.P.

NAZWISKO  IMIĘ

Rodzaj zajęć dodatkowych, grupa docelowa/klasa, termin

  1.  

Staszkiewicz Joanna

1.zajęcia ogólnorozwojowe I-III:

Wtorek, środa – 15.15-16.00

2.rolki I-III:

Wtorek – 8.00-8.45, czwartek – 8.00-8.45 i 16.15-17.00

  1.  

Pierzycka Monika

1.Przygotowanie do konkursów – kl. 8

  1.  

Adamczyk Aleksandra

1.Zajęcia rozwijające – klasa 6b

Wtorek 12.40-13.25 

  1.  

Banasiak Dorota

1.Zajęcia kreatywne teatralne: 6c

Czwartek 8.50

  1.  

Bułajewska Elżbieta

1.koło matematyczne: 5b

2.dodatkowe zajęcia z fizyki: 8b

3. zajęcia przygotowujące do egz.: 8a

  1.  

Dąbrowska Elżbieta

1.zajęcia rozwijające uzdolnienia artystyczne

Środa 14.20

  1.  

Dobosz Magdalena

1.Zajęcia kreatywne: 6b

  1.  

Domecka Marta

1.Skuteczny trening skupienia uwagi klasa 2 i 3

Czwartek 12.40-13.25

  1.  

Gołębiowska Dorota

1.”Wędrówka po planecie odkrywców”

Wtorek 15.15-16.05 

  1.  

Kamińska Wanda

1.zajęcia rozwijające uzdolnienia artystyczne: 3a 11.40-12.25

 2b 12.40-13.25 

  1.  

Kocz Karolina

1.zajęcia sportowo-rekreacyjne klasy IV-VIII 

  1.  

Krysowska Magdalena

1.zajęcia kreatywne: 8b wtorek 8.00

2.zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 8c czwartek 15.15

3.zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze 6a

Poniedziałek 8.00 

  1.  

Leśniewska Agnieszka

1.Koło dekoratorskie: klasy 6 i 7 poniedziałek 14.30 

  1.  

Łąka Agnieszka

1.Zajęcia kreatywne dziennikarskie: 8c wtorek 15.25 

  1.  

Mielniczuk-Motrenko Marta

1.zajęcia kreatywne kl. 8b

Czwartek 14.30-15.15 

  1.  

Parchan Artur

1.zajęcia ogólnorozwojowe: klasy 4-8:

poniedziałek 15.15

wtorek 13.25

2. rolki klasy I-III:

poniedziałek 16.15-17.00

wtorek 8.50-9.45

czwartek 15.15 – 16.00 

  1.  

Piechota Ewa

1.”Lubimy się uczyć” klasa 3c

Wtorek 11.40-12.25 

  1.  

Piekarska Anna

1.”Przyjaciele Zippiego”- program profilaktyczny

2.”Jak się uczyć” kl. 5a 

  1.  

Pietras Małgorzata

1.”Pięknie czytam, pięknie piszę”

Kl. 2

  1.  

Pura Krystyna

1.Zajęcia kreatywne klasa 8a

2.zajęcia kreatywne klasy 7

3. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.5 

  1.  

Sarnowska Jolanta

1.zajęcia kreatywne klasy 4a, 4b,5a

2.zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 4a, 5b 

  1.  

Smoleńska Mariola

1.”Matematycznie zakręceni” klasa 2c 

  1.  

Staniszewska Małgorzata

 1.”Podstawy przedsiębiorczości” klasy 7 i 8

  1.  

Wiśniewska Jadwiga

1.Rozwijanie uzdolnień artystycznych klasy 2 i 3 

  1.  

Wiśniewska Sylwia

1.Koło matematyczne klasa 1a 

  1.  

Zagrajek Grażyna

1.Zajęcia kreatywne klasa 1b

Poniedziałek 10.45-11.30