Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

"Ulepszać duszę nauką, aby posuwać się przed siebie i pozostawić wszystko,

albowiem dusza jest domem wszystkiego.

Zaiste dusza jest naczyniem,

zaś nauka – kagankiem,

a mądrość ludzka – oliwą."

Awicenna

Dziś nastał moment zakończenia roku szkolnego.

Roku wypełnionego po brzegi ciężką pracą, nowymi doświadczeniami, pasmem sukcesów, doświadczaniem nowego.

Uczniowie klas I-III naszej szkoły przystapili do uroczystego zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Tego dnia rodzice mogli oklaskiwać swoje dzieci, które z rąk Pani Dyrektor Joanny Staszkiewicz odbierały nagrody za wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia sportowe, wygrane w rozlicznych konkursach matematycznych, ortograficznych, bibliotecznych organizowanych przez Panią Mariolę Smoleńską  oraz organizowanych przez naszą Panią psycholog Martę Domecką.

Przed zabranym gremium wystąpili uczniowie wyróżniający się w nauce oraz ze szczególnymi osiągnięciami sportowymi.

Całość uprzyjemnił występ wokalny klasy 3 a pod kierunkiem Pani Ewy Piechoty.

O szczególną oprawę sceniczną zadbała Pani Agnieszka Leśniewska.

Dodatkowo, uczniowie klasu 1 b  otrzymali medale wywalczone przez kolegę z klasy podczas rajdu rowerowego.

Ach! Cóż to był za dzień. Mimo upału ciężko było się rozstawać.

tekst i fot. G. Zagrajek