Międzypowiatowy Finał XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Kamion, 30 września 2016 r.

30 września 2016 r. w Kamionie odbył się Międzypowiatowy Finał XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

W zawodach uczestniczyli uczniowie z powiatu grodziskiego, pruszkowskiego, sochaczewskiego, żyrardowskiego i warszawskiego zachodniego z 47 szkół podstawowych i 44 szkół gimnazjalnych.

Prawo reprezentowania Rejonu Sochaczew w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych uzyskali następujący uczniowie:

Uziak Julia (1 miejsce)

Śliwka Mateusz (7 miejsce)

Miśkiewicz Emilia (9 miejsce).

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych odbędą się w kwietniu 2017 roku.

W klasyfikacji szkół podstawowych dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Milanówku zajęły 18 miejsce, chłopcy - 10 miejsce.

W klasyfikacji szkół gimnazjalnych dziewczęta z Gimnazjum nr 3 w Milanówku zajęły 11 miejsce, chłopcy – 16 miejsce.