Rozstrzygnięcie konkursu "Z książką przez cały rok"

W dniu dzisiejszym nastała chwila na którą uczniowie klasy 2 b pracowali przez cały rok.

A była to nie lada praca...

Wraz z nastaniem 1 września rozpoczął się trawający całe 11 miesięcy konkurs czytelniczo - plastyczno- literacki " Z książką przez cały rok".

Uczniowie musieli regularnie wypożyczać książki ze szkolnej biblioteki. Ale to nie koniec ich trudów...wypożyczne książki musieli jeszcze przeczytać ;)

A w dodatku opisać  i zilustrować w prowadzonych przez siebie "Zeszytach lektur".

Ten żmudny wysiłek został dziś nagrodzony.

Z pośród przepięknych, bogato ilustrowanych i obszernych Zeszytów lektur wybrane zostały cztery najlepsze.

Zwycięzcy wykazali się nie tylko bogatym księgozbiorem przeczytanych przez siebie książek, ale też w sposób zupełnie niezwykły je opisali.

Kto wie, może to przyszli topowi autorzy bestsellerów?

Zwycięzcom konkursu gratulujemy i życzymi dalszych piśmienniczych sukcesów.

tekst i fot. G. Zagrajek

fot. M. Pietras